Pečovatelská služba Pečovatelská služba Pečovatelská služba Pečovatelská služba
Pečovatelská služba

Menu

Aktuality

DOPLŇKOVÁ ČINNOST - ÚKLIDOVÁ SLUŽBA
01.01.2018


Pečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péče

PF 2018
22.12.2017


Pečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péče

Nabídka volného místa - PEČOVATELKA
21.12.2017

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Typ pracovně právního vztahu: pracovní poměr
Zaměstnání na dobu určitou od: 1. 1. 2018 do: doba určitá s možností prodloužení
Pracovní úvazek: plný
Plat: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
Směnnost: jednosměnný provoz
Nejnižší možné vzdělání: základní

Požadavky:
kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách
zdravotní způsobilost
trestní bezúhonnost
řidičský průkaz B
spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Kontaktní osoba: Bc. Ditta Hromádková
tel. č. 774 405 206, 475 211 781
hromadkova@psul.cz – na uvedený email zašlete strukturovaný životopis, včetně vzdělání a praxe

Navýšení ceny za doplňkovou činnost
01.12.2017

Od 1.1.2018 dochází k navýšení ceny naší doplňkové činnosti - Úklidová služba a to na částku 210,-Kč/hodinu.

Vánoční výstava
23.11.2017

Klienti DPS Chlumec uspořádali ve svých prostorách vánoční výstavu výrobků, které sami vyrobili na aktivizační dílně. Jednalo se o vánoční věnce a ozdoby, závěsy a stromečky ze šišek, voňavá srdíčka s levandulí a mýdla.
Na výstavu přišly děti z chlumeckých mateřských školek, které si společně s klienty zazpívaly vánoční koledy. Kromě dětí se na výstavu přišli podívat příbuzní klientů a i někteří z chlumeckých občanů.
Pečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péče

Technické potíže
09.11.2017

Z technických důvodů budou úhrady za poskytnutou službu za měsíc říjen 2017 vydány nejpozději do 21.11.2017. Vyúčtování prosím uhraďte do konce měsíce listopad 2017. Omlouváme se za případné komplikace.

CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST
23.10.2017

Pečovatelská služba Ústí nad Labem, p.o. získala Certifikát Prověřené Společnosti.
Pečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péče

Oslava Dne seniorů
06.10.2017

Při příležitosti Dne seniorů se v DPS Chlumec konala dne 6. 10. 2017 oslava, které se zúčastnili klienti DPS a senioři města Chlumce. Oslavu s hudební produkcí a občerstvením zajistila Pečovatelská služba v Ústí nad Labem. Všechny přítomné přivítala ředitelka pečovatelské služby Bc. Dita Hromádková a popřála seniorům k jejich svátku pevné zdraví, pohodu a spokojenost. Za město Chlumec přišli seniorům k jejich svátku popřát starosta města Ing. Roman Zettlitzer a paní Valérie Štěpánová, vedoucí správního odboru. Seniorům zahrál pan Mikšovský, který svým hudebním repertoárem přispěl k výborné zábavě a pobavení.
Pečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péče

Výlet na zámek Veltrusy
12.09.2017

Klienti DPS a senioři města Chlumce navštívili 12. 9. 2017 zámek Veltrusy, který je národní kulturní památkou. Prohlédli si veřejnosti přístupnou část zámku, zámecký park se sochami z dílny Matyáše Brauna a výstavu historických kočárů. Prohlídka zámeckých prostor byla doprovázena zajímavým a poutavým výkladem průvodců, s představením historie zámku a panství. Po prohlídce se klienti občerstvili v přilehlé zámecké restauraci.
Na zpáteční cestě si všichni společně zazpívali lidové písně, které ochotně pustil řidič zájezdového autobusu.
Výlet se shledal s velkým zájmem a všem se moc líbil. Dozvěděli jsme se mnoho nového a krásně se společně pobavili.
Pečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péče

Finanční dar
08.09.2017

Tento materiál byl zakoupen z finančního daru, který poskytl naší organizaci Ing. Vladimír Říha z Loučně. Materiál bude použit při aktivizačních činnostech v DPS Chlumec.
Pečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péčePečovatelská služba: pečovatelská služba, péče o seniory, péče, úklid, sociální péče, domácí péče

Úřední hodiny organizace
od 7:00 do 15:00 hodin
(po dohodě i mimo úřední hodiny)

Pečovatelská služba Ústí nad Labem
příspěvková organizace
Masarykova 781/318, 400 01 Ústí n. L.

Trolejbusová zastávka č. 54 a 56
Kpt. Jaroše, směr Všebořice
(v bývalém zdravotnickém středisku Bukov)

Copyright © 2016 Pečovatelská služba Ústí nad Labem
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront